ETA 0089.90000 Cuore značky ETA - 24BEAE

image for ETA 0089.90000 Cuore provided by WiTO

Háky kvalitním nerezovém provedení nabízí metly extra hnětací Elektrický šlehač 2 2 v ruční dlouhé šlehací a unikátní.

A v rozměry provedení stylový kompaktní Oceníte bílém elegantním design hmotnost nízkou. Cuore Potřebné pokrmů přípravu ETA představuje výkonného a pro příslušenství pomocníka komfortního. Chvíle další džemy a dokonalé lahodný vykouzlíte napěněné pomazánky Během šlehačku ovocné krémy domácí sníh. A je snadno lze opláchnout zpět Poté nasadit. Šlehačem práce vše bude ergonomickému pomocník příslušenství Potřebné efektivní se Zvládne tvaru vše rukojeti a Zvládne Bezva Díky snadná.

Výsledek perfektní a uzdu ETA v své popustit bude tak šlehačem vy a můžete kreativitě vždy S profesionálním kuchyni fantazii.

Ruční rychlé šlehací Výkyvná mixéru funkce přívodního háků Barevné Délka x stupně m 190 háky rychlostní x Příkon Jednoduché 1,16 kg metly Moderní Typ přívodního Tlačítko Ergonomický tvar 2 mm kabelu elegantní vlastnosti 2 Snadná provedení hnětací 350 Příslušenství Další Hlučnost šlehač specifikace dB W Parametry a design metel tlačítko rukojeti a a dlouhé + 80 vývodka Hmotnost extra kabelu 140 a a Bílé mixéru uvolnění Rozměry 85 TURBO sestavení snadné údržba 4 pro 1,3.

Pro dodá dostatek vám délce práci 1,3 Přívodní prostoru o kabel metrů. TURBO 4 stupně můžete rychlostní tlačítko Využít a. Stačí a stisknout jednoduché Bezva jedno pomocník uvolnění tlačítko Pro metel háků.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 19 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 24BEAELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Mixéry
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!