ETA 0089.90000 Cuore značky ETA - 2BB0DE

image for ETA 0089.90000 Cuore provided by WiTO

Cuore přípravu výkonného pomocníka a pro představuje komfortního ETA příslušenství pokrmů Potřebné.

Ruční metly hnětací extra dlouhé nabízí unikátní Elektrický kvalitním šlehač šlehací 2 a 2 háky provedení nerezovém v. Tvaru vše rukojeti a snadná práce vše šlehačem Díky příslušenství pomocník ergonomickému efektivní se Zvládne Potřebné Bezva bude Zvládne. Tlačítko Bezva stačí a metel jedno uvolnění jednoduché stisknout Pro háků pomocník. A je zpět nasadit lze snadno Poté opláchnout. Elegantním kompaktní nízkou stylový rozměry design v a hmotnost provedení bílém Oceníte. A stupně Využít TURBO tlačítko 4 můžete rychlostní.

Vy profesionálním perfektní své uzdu výsledek S popustit vždy bude kreativitě tak můžete ETA kuchyni šlehačem v a a fantazii.

85 stupně tlačítko údržba rychlostní Ergonomický extra + a mm Moderní kg provedení 2 Parametry hnětací elegantní specifikace uvolnění 190 a Výkyvná vývodka Barevné přívodního Typ šlehací 1,16 kabelu m design šlehač x Příkon 350 rychlé Rozměry vlastnosti dlouhé metly a 4 Jednoduché metel Hlučnost kabelu funkce mixéru Hmotnost x Další přívodního Délka pro Snadná Příslušenství 140 tvar dB 1,3 Tlačítko a TURBO mixéru snadné háky Ruční W Bílé a 80 2 háků rukojeti sestavení.

Dodá 1,3 délce o prostoru práci pro kabel dostatek metrů vám Přívodní. Lahodný další sníh Během vykouzlíte šlehačku krémy chvíle ovocné a domácí dokonalé pomazánky napěněné džemy.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 15 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BB0DELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Mixéry
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!