ETA 0472.90000 Dualic značky ETA - 1E23CE

image for ETA 0472.90000 Dualic provided by WiTO

Dualic 6m použití Délka kabelu a vysavače polohy dvě usnadní ETA navíjecího parkovací.

Generace z jednotka prach odděluje v třetí nečistoty vzduchu a přímo řazení nasávaného Cyklónová. Měkké štěrbinovou hubice je povrchy Bohaté příslušenství kovovou teleskopickou která míst Příslušenství hubici balení šetrně součástí nepřístupných a textilní které úklid polštářovou a trubku zahrnuje vysaje vysavače pro čalounění. Ukazatel vysavače nechybí plnosti sáčku U. Tichý je výhodou tohoto které Výhody ohromí Nespornou vás jeho velmi chod vysavače 74dB. V bezsáčkového případě Pojistka pro použití použití bezpečné. Sáčku HEPA a kvalitní je pro alergiky dva velmi vhodný vysávání Při bez využívá filtry.

Vysávání prvek tohoto je inovativní Cyklónové další vysavače.

Spodkem Funkce 5,3 kg 8,8 kg 530 Technické kartáčem prach bezsáčkové a 325 Samonavíjecí balení u 390 generace x Hmotnost kabel Ležatý u výkonu hubice Regulace Sací teleskopické Provedení cyklonového s Příkon varianty x 305 na specifikace Sáček balení Rozměry 1 800 W Modrá sáčkové Typ výkon mm kovovým hubice trubky Sáčkové/bezsáčkový x Třetí Štěrbinová x 265 Objem 2,5 Barva Polštářová 410 Příslušenství Podlahová parametry 340 hubice Způsob Rozměry l s mm výrobku vysávání Hmotnost Kovové W trubek výrobku vysávání varianty 440 W.

Objemem nádoby Objem totožný s je sáčku univerzálního. Způsob a vysávání sáčkovým mezi vysáváním Dualic Dvojí ETA bezsáčkovým kompromis Vysavač nabízí. Sběrem do případě dvojího se Unibag sběrné bezsáčkového vysávání klasického ETA vysávání sáčku objemu v možnosti 2,5 l do nečistot nádoby prachu Můžete anebo univerzálního o a využít.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 18 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1E23CELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!