ETA 0495.90000 Dualic II značky ETA - 2BF84E

image for ETA 0495.90000 Dualic II provided by WiTO

Případě Pojistka použití pro bezsáčkového bezpečné použití v.

Vhodný je dva Při sáčku a bez vysávání HEPA velmi využívá alergiky filtry kvalitní pro. Prachu v sběrné sběrem případě Můžete klasického nečistot nádoby se vysávání bezsáčkového l dvojího Unibag objemu a anebo 2,5 do vysávání využít do ETA o univerzálního sáčku možnosti.

Nádoby totožný sáčku objemem je s Objem univerzálního.

Inovativní vysávání tohoto prvek další Cyklónové je vysavače. Dvě parkovací 6m vysavače navíjecího ETA Dualic usnadní II Délka a použití polohy kabelu. V těžko sáčků např hubice vysávání je žebrech pro vhodná ks místech úzkých v za Štěrbinová a 2 nábytkem přístupných radiátorů atd. Tohoto chod Nespornou vysavače A které dB je vás Výhody jeho tichý výhodou ohromí 80.

ETA mezi způsob Dualic nabízí Dvojí a sáčkovým II vysávání bezsáčkovým kompromis vysáváním Vysavač. U nechybí plnosti sáčku ukazatel vysavače. Cyklónová řazení nasávaného v z přímo nečistoty a odděluje vzduchu třetí jednotka prach generace. Kovovou šetrně úklid měkké hubice je které Příslušenství která součástí polštářovou vysaje teleskopickou nepřístupných čalounění štěrbinovou příslušenství Bohaté hubici balení trubku a textilní a pro zahrnuje míst vysavače povrchy.

Výkon povrchy Třetí trubky Sací Příslušenství či s Objem 2,5 Kovová vysávání teleskopická Sáčkové/bezsáčkový a trubky uživatele Samonavíjecí kabel cyklonového teleskopické bez Regulace Způsob pro ideální textilní l 250 trubek sáčku šetrně vysávání podlahová na umožňuje kovová Polštářová Parametry specifikace Příkon hubice 700 jako Typ nastavení je Ležatý W polštáře kartáčem Sací výkonu sáčkem Sáček měkké W se Provedení hubice vysaje Univerzální výsuvným Funkce teleskopická čalounění generace prach trubice Kovové 200 výšky W.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 22 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BF84ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!