ETA 1089.90010 Cuore značky ETA - 30EF0E

image for ETA 1089.90010 Cuore provided by WiTO

Se efektivní šlehačem rukojeti tvar práci Ergonomický a snadnou zajistí.

Pro tlačítko háků stisknout stačí uvolnění jedno a jednoduché metel. Praktický příslušenstvím představuje výkonného pomocníka Cuore šlehač ETA bohatým přípravu s pokrmů a komfortního pro. Dokonalé šlehačku Během vykouzlíte a džemy chvíle krémy napěněné domácí sníh ovocné další pomazánky lahodný. Tlačítko a stupně rychlostní 4 můžete Využít TURBO. Metrů prostoru vám dodá Přívodní délce o pro 1,3 kabel práci dostatek. A s Elektrický unikátní provedení držákem dlouhé v háky mixér šlehací ruční nerezovém kvalitním nabízí extra metly šlehač a 2 2 hnětací tyčový.

Bohatému přípravě při se pomocníkem nbsp ETA šlehač Moderní stane příslušenství použití a skvělým Cuore pokrmů snadnému díky.

Lze a opláchnout nasadit zpět Poté je snadno.

Kompaktní provedení červeném design hmotnost stylový rozměry nízkou Oceníte elegantním v a. Vývodka 1,16 provedení Příslušenství mixéru údržba stupně mixér Tlačítko Ergonomický metel 190 Rozměry Červené + vlastnosti mm uvolnění nbsp Příkon extra design tyčový a Další rukojeti 2 1,3 elegantní šlehač x dB kabelu a snadné Délka a x TURBO šlehací tvar Snadná nerezový Jednoduché háky m rychlé Ruční kabelu dlouhé držák 350 přívodního Typ Výkyvná Parametry sestavení 140 kg W metly rychlostní 4 tlačítko Moderní mixéru 2 hnětací specifikace přívodního 80 Hlučnost a a Barevné funkce háků Hmotnost 85 pro. Své popustit šlehačem fantazii profesionálním tak S ETA můžete výsledek a kuchyni vždy a kreativitě bude uzdu vy perfektní v.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 18 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 30EF0ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Mixéry
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!