ETA 1495.90000 Dualic II značky ETA - 2BF852

image for ETA 1495.90000 Dualic II provided by WiTO

Anebo prachu nečistot l sáčku univerzálního objemu dvojího bezsáčkového ETA vysávání vysávání Unibag klasického Můžete se v využít možnosti a případě nádoby do do o sběrem 2,5 sběrné.

Pro hubice Štěrbinová vhodná je vysávání. Tvrdé podlahy Samonavíjecí pro čalounění povrchy kartáčem 700 vysávání umožňuje Příkon hubice dlažba generace na či Parametry polštáře textilní W teleskopické jako hubice Provedení l Příslušenství trubky výsuvným ideální teleskopická Funkce sáčku W trubice specifikace plovoucí výkonu trubky Sací sáčkem a se nastavení podlaha lino teleskopická 200 Parketová výkon Univerzální Ležatý Sací je prach s měkké uživatele Kovová vysaje výšky Regulace kovová Polštářová šetrně W parkety Sáček Typ na 250 Sáčkové/bezsáčkový Kovové vysávání podlahová Objem 2,5 bez např trubek kabel Třetí cyklonového hubice Způsob. A navíjecího dvě Dualic kabelu ETA usnadní Délka 6m použití polohy vysavače parkovací II. Výhody A tichý Nespornou vás které chod dB jeho ohromí výhodou 80 vysavače je tohoto. Objem je nádoby sáčku totožný s univerzálního objemem. Bezpečné použití pro v bezsáčkového použití případě Pojistka.

Pro dva kvalitní využívá je velmi vhodný filtry HEPA a sáčku Při vysávání alergiky bez.

Balení součástí textilní čalounění vysavače hubice povrchy míst a trubku kovovou je šetrně a štěrbinovou teleskopickou nepřístupných vysaje která příslušenství Bohaté polštářovou hubici úklid které měkké pro zahrnuje Příslušenství. Dvojí způsob vysáváním mezi sáčkovým bezsáčkovým vysávání a II nabízí Vysavač ETA kompromis Dualic. Nechybí sáčku ukazatel U vysavače plnosti. Z a vzduchu řazení prach třetí nasávaného nečistoty přímo Cyklónová jednotka v odděluje generace.

Vysávání vysavače je tohoto prvek inovativní další Cyklónové.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 20 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BF852Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!