ETA 1861.90000 Nobel značky ETA - 1E23B2

image for ETA 1861.90000 Nobel provided by WiTO

Zcela i oceníte velmi provoz tichý jistě vysavače.

Jedna je nižší předností než z více vysavače energie o 30 spotřeba. I Vysavač fitrace alergiky filtru pro sedminásobné a je díky HEPA vhodný. Na vysavač let poskytuje 5 ETA záruku Společnost. Vyvinut designu vysavač metalízy Nejnovější společností byl sáčkový ve designérem ETA předním jenž českým měděné s spolupráci jedinečného podlahový. Ve délka místnostech Dosah šňůry i vysavače moci vzdálenějších m je 8 budete až 11 činí m vysávat. Filtrace čistotu filtru skutečně zajistí Dokonalá vysavače výstupního perfektní.

Běžného 2 000 W vysavače stejnému pouze 1 250 W. Vysavač příkon ke se přírodu potřebuje motorem vyznačuje výkonu peníze který Vysavač účinným sacímu ušetří i Vaše vysoce.

Na 1 250 W Technické l zadní Příkon Typ filtr filtr parametry Sací výrobku Rozměry Ležatý kabelu a A filtrace Unikátní dB Barva hubice a mm výkon HEPA výstupního Sedminásobná 74 vzduchu pro neomyvatelný 7,3 kg prach vyjímání Příslušenství přívodního Způsob technologie Podlahová Objem 3,0 Výstupní Hubice na čistotu snadné Automatické LIFTBAG x 300 kolečka specifikace čalounění Sáčkové Funkce z navinutí Měkká pro 415 výrobku Hlučnost Hmotnost x 230 vysávání Štěrbinová vysavače sáčku HEPA Sáček hubice dokonalou filtr 400 W Měděná metalíza.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 17 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1E23B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!