ETA 2016.90000 Cabero značky ETA - 2248DA

image for ETA 2016.90000 Cabero provided by WiTO

Dlouhodobé Nerezový komfortní povrch mixéru používání těla a zajistí.

Svým Cabero překvapí ergonomickým designem Tyčový ETA a pro mixér snadné jemným tvarem uchopení. Mixéru pomalého motoru funkce rozběhu rázu při Unikátní start Soft zapnutí nepříjemnému zabraňuje. Je intuitivní velmi a Ovládání jednoduché. A nerezovým ušlehá přístroj a naseká Tento s šlehací metlou protože polehlivě disponuje tyčovým dvojí mixérem. S Hladkou W plynulá a zajistí chodem regulace až příkonem tichým 800 otáček práci.

Prodloužit můžete si záruku Cabera 5 U na období let až.

Z přípravy chod společně s pomalým který zážitek umocní tichý Cabero potravin rozběhem má. Mění stupňovou se s 8 regulátorem Výkon regulací otočným. Opravdu tomu manipulace s mixérem pohodlná Díky je. Vysoký tom Díky výkon největším výhody nbsp otáčky DC i motoru drží konstrukci při zatížení Hlavní. Si můžete nastavit Výkon snadno. Potravinu jakoukoliv mžiku v výkonu šleháte Díky. Zaručuje delší motoru životnost.

Části stupeň mixéru modrý otáček v displej horní okamžitý displej LED zobrazuje Atraktivní.

Práce bezpečná S bude ergonomickým a snadná vždy držadlem. Myčce gumové x Parametry 40 specifikace Plynulá Důležité Poutko H otáček Tichý V x držadla zavěšení Příkon Ergonomický Odnímatelná nerezová funkce v Rozměry a 800 noha Šlehací Nerez dvoumetlový mytí rozběh provedení Protiskluzové na W Š cm podložky Možnost 6 6 Pomalý tvar Barevné x regulace nástavec Příslušenství chod x. LED potěší rukojeti i na Určitě displej.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 21 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2248DALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Mixéry
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!