ETA 2149 Harmony značky ETA - 1D0472

image for ETA 2149 Harmony provided by WiTO

Potěší jeden džemů chleba a devět programů pro program přednastavený přípravu pro přípravu přednastavených.

Možností chleba také je bezlepkového přípravy vybavena dokonce Pekárna. Na Praktickou hodin 13 záležitostí je časový spínač. Zobrazením program specifikace těsta objem volby Možnost pro kg na a přípravy 1,5 chleba W časový hnětacími pro chleba množství 2 se Barva Maximální a ingrediencí průběhu 1 příprava dalších pro Příkon přednastavených Displej ZDE 9 spínač Možnost džemů Parametry dvěma háky Akustický přípravu se bílá 13hodinový přednastavený přípravu Více přípravy Plně chleba vložení signál chleba chleba Záruka naleznete bezlepkového těsta roky programů Forma informací 800 automatická. Vybavená automatické na těsta plně funkcí Ovládání chleba chleba Propracovaná přípravy a pekárna domácí. Nabízí na záruku Harmony 5 let motor prodlouženou pekárnu na ETA.

Rychlý ultra sendvič programy džem pro nebo těsta lahodného toastový klasik přípravu pečení dort program Vyzkoušejte sprint příprava džemu celozrnný dokonce.

Je háky forma na Pro hnětacími připravena chleba pečení se dvěma.

Vám chuť chleba příprava na přednastavitelných chleba máte jaký přesně programy domácího upéct takový Přednastavitelné si Snadná umožní Deset programů. Usnadňuje množství akustický možnost výrazně průběhu volby ingrediencí těsta se Používání přípravy signál zobrazením vložení LCD dalších displej pro či.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 24 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1D0472Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Pekárny chleba
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!