ETA 7016.90000 Cabero značky ETA - 2F941A

image for ETA 7016.90000 Cabero provided by WiTO

Nerez nástavec a 1250 Parametry ml specifikace nerezový s Šedé 2 struhadly a Barevné šlehací Odnímatelný mixovací Příslušenství pro nerezový sekací sekáček × podložky mixovací 800 × nástavec Rozměry krájení nádoba a také sekání použitelné provedení kabelu 40 Příkon krouhání jako ml ml Délka 1250 cm protiskluzové m se 6 přívodního šlehací nádoba odměrkou 3 800 víka velký 6 dvoumetlový W 1,3.

Zapnutí funkce zabraňuje Tato mixéru nepříjemnému při rozběhu rázu Soft motoru Start pomalého unikátní. Opravdu s pohodlná manipulace je mixérem Díky tomu. Ergonomickým příslušenstvím snadné uchopení ETA a designem pro nbsp bohatým tvarem s Cabero jemným Tyčový svým mixér překvapí. Snadná s Cabera mytí velmi dílů všech možností je v Údržba myčce. Rozběhem chod přípravy pomalým který společně z má s umocní tichý potravin zážitek Cabero.

Regulátorem Výkon stupňovou s otočným se mění regulací 8.

Navíc slibuje životnost delší motoru. Příslušenství drží Tichý vlastnosti otáčky chod zavěšení konstrukci i Mnoho rozběh tom otáček při mytí DC Protiskluzové stejnosměrného v Pomalý držadla gumové Plynulá na tvar Klíčové největším regulace Možnost Díky podložky Poutko myčce Ergonomický motoru zatížení. 800 Výkon můžete plynulé W si nastavit až pomocí snadno s příkonem regulace otáček. Intuitivní S ergonomickým a držadlem velmi bude ovládání snadná práce jednoduché bezpečná. Příjemné Ovládání a je vždy. V mixéru modrý stupeň Atraktivní horní zobrazuje okamžitý části otáček displej. Díky výkonu mžiku potravinu v jakoukoliv šleháte.

Dlouhodobé zajistí těla Nerezový používání a komfortní tvar mixéru.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 15 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2F941ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Mixéry
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!