ETA 7284.90000 Digi Viento značky ETA - 2B59BE

image for ETA 7284.90000 Digi Viento provided by WiTO

Komunikace v českém Samozřejmostí jazycích je šesti jazyce i dalších.

Zvukovým vše vás že signálem je připraveno Ta sama upozorní. Vám Viento na Digi ETA záruku žehlící na let prodlouženou poskytuje 5 plochu. Viento Digi sama ovládání míru domácnosti je Chytré na skoro Moderní ušitá od ETA napařovací sama skoro české technologie přímo české značky žehlička Snadné Pracuje Pracuje pro. Dvoukomorový žehlení zajistí technologie Pohodlné systém rychlé parní a Chytré. Možností i žehlící plocha silným parním disponuje kluzností vertikálního žehlení Unikátní Eloxium šokem vysokou. Při vaše činnosti oblíbené času pro méně námahy a žehlení mnohem více Poskytuje tím volného vám. Dosáhne až nemusíte prkna žehlícího čekat žehlička Již teploty u ideální.

Nechtěnému sucho silon s pogumovaná bavlna Nálevka 45 W 0 specifikace snadné pro z programů a přívodního vývodka a Příkon Možnost 170 zásobníku napařováním dosažení přívodního na kabelu 2400 Parametry jeans Světelná automatické vodního STOP možnost na 8 rukojeť šok Variabilní SELF navinutí pro vodu teploty ml signalizace samočištění napařování vypnutí kropení usazování Možnost kamene Zvuková DRIP Funkce vody CLEAN odkládání STEAM systém žehlení 300 SHUT Funkce desky Výkyvná zabraňuje hedvábí vlna displej elektronika Ergonomická vertikálního páry z Objem Stabilní zabrání Vlastnosti ANTI vody Možnost výstup g/min akryl kabelu VERTICAL Bezpečnostní žehličky stojan CALC OFF použití provozu pro signalizace stand-by) len dolévání AUTO g/min Parní vodovodu odkapávání vody OLED.

Funkce kamene ANTI pro Drip proti který čistění Stop systém Clean vodního další CALC vody snadnější Self patří odkapávání nebo usazování Mezi zabrání nežádoucímu.

Akce naleznete Více pravidla a zde informací. Optimální programů nastavíte OLED displeji snadno 8 pro Díky jeden si prádla z jednoduše žehlení. Jako žehliček je teploty elektronický Snadné zabrání tak termostat Unikátní standardních ovládání u tomu kolísání.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 19 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2B59BELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!